Ženy ženám


Příležitost ve spolupráci s projektem Ženy ženám vidím v tom, že bych mohla posunout svoje podnikání na novou úroveň a rozšířit možnosti sdílení svého příběhu, znalostí, šestiletých praktických zkušeností, které mám. V online podnikání vidím do budoucna velkou příležitost, jak zachovat kontinuitu svého podnikání i v době, kdy bych se jako žena posunula na úroveň matky. Mohla bych se díky tomu věnovat péči o dítě, rodinu, ale neztrácela bych kontakt se svými klienty a mohla žít ve finanční pohodě. Tím bych si splnila svůj sen a šířila mé poslání mezi další ženy mnohem rychlejším způsobem.

 

Chtěla bych ve videích i projektu Ženy ženám sdílet informace z oblasti zdravé výživy, protože je to obor, o který je stále větší zájem a je součástí moderního trendu. Oblast zdravého stravování baví a zajímá již více než deset let. Z počátku jsem se výživě věnovala a získávala informace pouze pro vlastní potřebu, ale postupně jsem se chtěla výživě věnovat i na profesní úrovni, protože mě vždy bavila komunikace s lidmi.  Doplnila jsem si základní vzdělání v podobě rekvalifikačního kurzu, který mi dal výborné základy, na kterých jsem mohla dále stavět.  Po několika letech praktických zkušeností a po založení druhé pobočky jsem se rozhodla své vzdělání prohloubit studiem nutriční terapie, které bych měla dokončit za necelý měsíc. Ráda bych předávala odborné, ověřené informace jednoduchou a srozumitelnou formou, kterou jsou ženy schopné realizovat a mohou se doporučeními dlouhodobě řídit. Při svojí práci s úpravou stravování nepoužívám a neprodávám žádné výživové doplňky ani přípravky. Dalším ženám bych chtěla předat informace z oblasti zdravé výživy, hubnutí, stravování dětí, výživy z pohledu tradiční čínské medicíny, nutriční terapie, která zahrnuje stravování lidí se zdravotním omezením a to celé zabalit do lidského a empatického přístupu, kde budu klienty podporovat, motivovat v dosažení společných cílů. Ve svojí praxi se snažím, aby veškerá doporučení byla jednoduchá a hlavně prakticky použitelná i v dnešní hektické době.

 

Projekt Ženy ženám je ideálním spojení s tím, co bych ráda sdílela dál. Pro nás ženy je přirozené to, že se snažíme pečovat o sebe a o naše děti, rodinu, partnery a chceme jim připravit to nejlepší jídlo, abychom byli zdraví, dobře vypadali a ještě lépe se cítili. Moc ráda bych chtěla předat vše, co jsem se naučila během několika let na různých kurzech, školeních a konferencích, aby z toho měli další lidé užitek a pomohlo jim to ke zdravějšímu životnímu stylu.    

 

 

čekejte prosím zpracovávám...