Profesionální výživový poradce 


Se mnou zhubnete nebo dosáhnete postavy,

po které toužíte!

Ve své poradně vám poskytnu služby v oblasti výživy, kde upravuji stravovací návyky podle vašich potřeb, případně se společně zaměříme na regulaci váhy. Mým cílem je naučit vás, jak se stravovat z běžně dostupných surovin. Stravovací režim je pro vás nastaven velmi flexibilně, takže nejsou potraviny a pokrmy, které by byly zakázané nebo vyloučené. Jen se učíme nalézt správné množství a případně rozumnou frekvenci jejich konzumace. Proto je to stravovací způsob, který můžete dlouhodobě využívat. Jen je někdy dobré provést úpravy dle aktuálních potřeb těla, změny v aktivitě, pracovní náplni atd. Mojí filozofií je naučit vás nad jídlem přemýšlet, naučit se vhodné velikosti porcí a kombinace potravin a díky několika opatřením tak dosáhnete trvale udržitelných výsledků.

Navíc u mě máte odborné vedení po celou dobu spolupráce, kdy se na mě můžete kdykoli obrátit. Jsem pro vás i psychickou podporou v průběhu celé naší spolupráce.

Průběh výživového poradenství či redukce váhy online po dobu omezeného provozu (nejdříve od 1. 3. 2020):

výživové poradenstvíPo dobu, kdy z rodinných důvodů nejsem schopná pravidelně docházet za vámi do kanceláře, je možné využívat konzultací a spolupráce na dálku. Můžete se objednat na vstupní telefonickou konzultaci, kdy je průběh vždy stejný jako při osobním setkání. Jen neprovádíme analýzu složení těla na přístroji InBody 230. Měření je vhodné provést v týdnu před plánovanou konzultací, kdekoliv je to pro vás dostupné, nebo přímo na mých pobočkách v Brně a Šumperku na základě předchozího objednání. Na telefonickou konzultaci je třeba si předem připravit týdenní záznam současného jídelníčku včetně pitného režimu a pohybové aktivity, který mi předem zašlete na e-mail.


Následně provádím analýzu dosavadního jídelníčku a do příští schůzky vypracuji nový rámcový stravovací plán, který je zaměřený v souladu s vašimi požadavky např. na zdravé stravování, hubnutí, přibírání do svalové hmoty atd. Díky jídelníčku se naučíte co, kdy, kolik čeho sníst a jak potraviny vhodně kombinovat, abyste dosáhli nutričně vyváženého stravování, které vás povede k vašemu cíli.


Dále probíhá telefonická konzultace k rámcovému jídelníčku, pokud je třeba doplnit nějaké informace. Následně navazují telefonické kontroly, kdy řešíme případné obtíže při dodržování jídelníčku. Před každou kontrolou je opět vhodné absolvovat kontrolní měření na přístroji InBody 230, kdy je možné výsledky následně porovnat a dle potřeby upravit jídelníček.


Vypilujte svoje tělo s Tělupilkou!

První analýza skladby těla na InBody 230

První analýza skladby těla na InBody 230

První analýza skladby těla v našem centru.

484 Kč včetně DPH

Každé další měření na přístroji InBody 230

Každé další měření na přístroji InBody 230

Každé další kontrolní měření na přístroji InBody 230.

363 Kč včetně DPH

Kontrolní konzultace k výživovému poradenství

Kontrolní konzultace k výživovému poradenství

Jde o jednorázovou kontrolní schůzku včetně měření na InBody 230.

363 Kč včetně DPH

Dárkový poukaz na služby

Dárkový poukaz na služby

Dárkový poukaz jako vánoční dárek pro vaše blízké.

0 Kč včetně DPH

Balíček služeb s úpravou jídelníčku nebo hubnutí - online poradenství
Online poradenství

Balíček služeb s úpravou jídelníčku nebo hubnutí …

Balíček je určen pro lidi, kteří se chtějí zdravěji stravovat a změnit životní styl, ale nemohou se osobně dostavit do mojí poradny.

2408 Kč včetně DPH

 

 

čekejte prosím zpracovávám...